کاربر گرامی در صورتی که قبلا ثبت نام و حساب کاربری خود را فعال نموده اید ، به بخش سوم مراجعه نمایید در غیر اینصورت بخش اول و دوم را بصورت کامل مطالعه نمایید
بخش اول
1- جهت ثبت نام در سایت ابتدا می بایست : نام و نام خانوادگی ، کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در فرم ثبت نام وارد نمایید.
2- پست الکترونیکی بصورت اختیاری بوده اما مابقی فیلدها اجباری هستند.
3- رمز عبور منحصر به فرد بوده و توسط شخص شما تعیین می گردد ، لذا حتما در وارد کردن آن دقت فرمایید. ( رمز عبور تشکیل شده از ترکیب اعداد و حروف لاتین کوچک و بزرگ می باشد )
4- پس از تکمیل اطلاعات شخصی نوبت به وارد کردن کد امنیتی خواهد رسید که شما می بایست حاصل جمع دو عدد روبروی کادر را در کادر مربوطه وارد نمایید.
5- سپس می بایست روی دکمه ثبت نام در سامانه کلیک کرده و منتظر بمانید تا یک پیامک که حاوی کد فعال سازی می باشد برای شماره تلفن همراه وارد شده ارسال گردد ، اکنون شما به صفحه ی فعال سازی حساب خود هدایت خواهید شد.
بخش دوم
1- لطفا کد فعال سازی 5رقمی را در کادر مربوطه وارد نمایید بر روی دکمه فعالسازی حساب کاربری کلیک نمایید.
2- سیستم پس از پردازش کد فعالسازی وارد شده پیامی به شما نمایش خواهد داد ، در صورتی که کد فعالسازی وارد شده صحیح باشد ، شما پس از 4 ثانیه بصورت اتوماتیک به صفحه ورود به سامانه هدایت خواهید شد.
بخش سوم
1- کاربر گرامی لطفا شماره تلفن همراه و رمز عبور وارد شده در بخش یک را بصورت کامل وارد نمایید.
2- سپس پاسخ کد امنیتی را مانند بخش اول وارد نمایید و روی دکمه ورود به سامانه کلیک کرده و منتظر بمانید ، پس از بررسی اطلاعات وارد شده در صورت صحیح بودن شما به صفحه اصلی هدایت خواهید شد.
بخش چهارم
1- کاربر گرامی در این صفحه شما می بایست اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. ( تمامی فیلدها اجباری هستند )
2- ابتدا استان و شهر محل سکونت ، نام خودرو و مدل خودرو ، رنگ خودرو و سیستم سوخت رسانی ، سال ساخت خودرو و سیستم عامل تلفن همراه خود را از لیستها انتخاب نمایید.
3- سپس با دقت فراوان شماره موتور ، شماره بدنه ، شماره کارت ( VIN ) و شماره پلاک خودروی خود را وارد نمایید.
4- سپس نام و نام خانوادگی مالک خودرو ، کد ملی مالک خودرو ( که کد ملی وارد شده می بایست با کد ملی وارد شده در بخش اول برابر باشد ) ، شماره تلفن همراه ( کد پیگیری هر خرید به این شماره تلفن همراه ارسال خواهد شد ) و تعداد خرید ( هر خودرو می تواند حداکثر شامل سه دستگاه ردیاب باشد ) را وارد نمایید.
5- سپس روی دکمه ادامه کلیک کرده منتظر بمانید تا به صفحه تایید اطلاعات وارد شده هدایت شوید
بخش پنجم
1- کاربر گرامی درصورتی که از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن هستید ، برروی دکمه تایید و ادامه کلیک کرده تا به صفحه صدور صورتحساب هدایت شوید.
2- شما می توانید در این مرحله با کلیک بر روی دکمه ویرایش اطلاعات به صفحه قبل باز گردید و اطلاعات وارد شده را ویرایش و سپس مراحل ثبت نام را ادامه دهید.
بخش ششم
1- کاربر گرامی لطفا در این مرحله شماره سفارش خود را یادداشت نمایید.
2- کاربر گرامی در صورتی که دارای کد تخفیف از سوی شرکت جهان پردازش البرز می باشید ، کد را در کادر مربوطه وارد نمایید و روی دکمه اعمال کدتخفیف کلیک نمایید.
3- کاربر گرامی لطفا قبل از اتصال به درگاه بانک و پرداخت وجه حتما مبلغ قابل پرداخت و جزییات صورتحساب را مشاهده و چک نمایید.
4- شما می توانید از لیست درگاههای فعال در سامانه ، درگاه موردنظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه پرداخت صورتحساب کلیک نمایید ، تا به درگاه پرداخت مورد نظر هدایت شوید.
5- پس از پرداخت صورتحساب کد پیگیری خرید به شماره تلفن همراه شما پیامک خواهد شد و همچنین صورتحساب نهایی شما در سایت قابل مشاهده و چاپ خواهد بود.
بخش هفتم
1- شما می توانید پس از تکمیل خرید و دریافت شماره پیگیری طبق مراحل ذیل از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.


2- شما می توانید برای مطلع شدن از وضعیت سفارش با توجه به تصویر اول در این بخش از منوهای کناری وارد بخش پیگیری سفارشات شده و شماره پیگیری خود را در بخش جستجو وارد نمایید و روی دکمه سبز رنگ ( فیلتر ) کلیک کنید
3- پس از نمایش نتیجه جستجو در صورتی که سطری برای شما نشان داده شود شما میتوانید با کلیک برروی دکمه جزئیات ، از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
بخش هشتم
1- شما می توانید برای تغییر رمزعبور با توجه به تصویر اول در این بخش از منوهای کناری وارد بخش تغییر رمز عبور شده و رمز عبور فعلی خود را وارد کرده و سپس رمز عبور جدید و تکرار آن را وارد نمایید و برروی دکمه تغییر رمز عبور کلیک نمایید.
بخش نهم
1- شما می توانید برای ثبت نظر خود با توجه به تصویر اول در این بخش از منوهای کناری وارد بخش نظرسنجی شده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و برروی دکمه ثبت نظرسنجی کلیک نمایید
بخش دهم

1- شما می توانید برای ورود به بخش پشتیبانی با توجه به تصویر اول در این بخش از منوهای بالایی وارد بخش پشتیبانی شده و سوالات خود را مطرح نمایید ، کارشناسان ما پس از مشاهده پاسخ شما را خواهند داد.